| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





BITER Opvouwbare waterfles 500ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 62,07 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2962 |
| Afmeting | 9.5X27CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 9.5 cm |
| Breedte | 27 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.55 m |
| Lengte verpakking | 0.28 m |
| Breedte verpakking | 0.37 m |
| Inhoud verpakking | 0.057 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Netto gewicht (kg) | 0.025 |
| Productstatus | New |
| Inhoud | 0.285 cdm3 |
| Statistieknummer | 3924 9000 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 6 kg |
| Gewicht | 0.030000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Royal blauw | 1.549 | + 3.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Transparant wit | 2.235 | + 3.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Zwart | 1.081 | + 3.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Groen | 2.975 | + 3.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Turquoise | 2.916 | + 3.000 (verwacht op 23-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























