| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



UTAH GLASS Drinkfles 500ml
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 78,05 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9358 |
| Afmeting | Ø6X22CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 6 cm |
| Hoogte | 22 cm |
| Hoogte verpakking | 0.475 m |
| Lengte verpakking | 0.4 m |
| Breedte verpakking | 0.4 m |
| Inhoud verpakking | 0.076 m3 |
| Materiaal type | Kalk-Natron-Glas |
| Netto gewicht (kg) | 0.277 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.52 cdm3 |
| Statistieknummer | 7013 9900 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 14.85 kg |
| Gewicht | 0.297000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 44.806 | + 15.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Rood | 4.245 | + 15.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Grijs | 11.716 | + 4.600 (verwacht op 28-04-2026) | ||
![]() Oranje | 13.030 | + 1.450 (verwacht op 28-04-2026) | ||
![]() Babyrose | 1.719 | + 4.600 (verwacht op 28-04-2026) | ||
![]() Turquoise | 7.059 | + 5.000 (verwacht op 28-04-2026) | ||
![]() Beige | 4.703 | + 5.000 (verwacht op 28-04-2026) | ||
![]() Violet | 6.811 | + 10.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Royal blauw | 46.107 | + 10.000 (verwacht op 30-06-2026) | ||
![]() Limoen | 24.592 | + 5.000 (verwacht op 30-06-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





























