| Prijs per stuk | (0x) 56,09 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+11
BrandCharger Voyager reistas
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 67,87 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-1163618-003999999 |
| Afmeting | # Geen maat |
| Kleur | Grijs |
| EAN-code | 8719446068421 |
| Lengte | 52 cm |
| Breedte | 29 cm |
| Hoogte | 28 cm |
| Lengte verpakking | 52 cm |
| Breedte verpakking | 37 cm |
| Weight package | 8.1 kg |
| Inhoud verpakking | 0.077 ㎥ |
| Materiaal | RPET, Polyester |
| On pallet | 10 |
| Inhoud | 42224 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | 2.264 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















