| Prijs per stuk | (0x) 41,63 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+16
NAMUR Grote handbagage reistas
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 50,37 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2738-03 |
| Afmeting | 34X23X52CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 34 cm |
| Breedte | 23 cm |
| Hoogte | 52 cm |
| Hoogte verpakking | 0.5 m |
| Lengte verpakking | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 0.37 m |
| Inhoud verpakking | 0.093 m3 |
| Materiaal type | Rpet |
| Netto gewicht (kg) | 0.94 |
| Productstatus | Collection |
| Statistieknummer | 4202 9291 |
| Aantal per verzenddoos | 8 |
| Inhoud | 12.54 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 9.8 kg |
| Gewicht | 0.950000 |
| PMS waarde | BLACK |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941088115 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 2.452 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















