| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Calvin Mug 290 ml mok
Totaalprijs bij 36 stuks vanaf € 135,91 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261432 |
| Diameter | 8.5 cm |
| EAN-code | 6912002910 |
| Lengte verpakking | 41 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 12 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0381 ㎥ |
| Materiaal | Keramiek |
| On pallet | 36 |
| Inhoud | 505.0307 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 5.102 | |||
![]() Grijs | 3.021 | |||
![]() Groen | 2.617 | |||
![]() Navy | 1 | + 2.794 (verwacht op 01-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















