| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Circle Mint pepermuntjes
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 45,38 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262815 |
| Diameter | 6.8 cm |
| Lengte | 0.6 cm |
| EAN-code | 2106909285 |
| Lengte verpakking | 17.5 cm |
| Breedte verpakking | 35 cm |
| Weight package | 8.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0257 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 164.6362 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | Suikervrij | 5.345 | ||
![]() Wit | Suikervrij | 3.427 | + 20.000 (verwacht op 10-06-2026) | |
![]() Transparant | Suikervrij | 13.380 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















