| Prijs per stuk | (0x) 3,57 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




ClipBoard klembord
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 43,20 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 30 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 01 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263054-011999999 |
| Kleur | Bruin |
| EAN-code | 8711252559063 |
| Lengte | 32.2 cm |
| Lengte verpakking | 35 cm |
| Breedte verpakking | 24.5 cm |
| Weight package | 4.55 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0214 ㎥ |
| Materiaal | Mdf, Rvs |
| On pallet | 24 |
| Inhoud | 1086.75 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Bruin | 31 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















