| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

CoffeeCup 200 ml mok
Totaalprijs bij 36 stuks vanaf € 93,22 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262824 |
| Diameter | 7.3 cm |
| EAN-code | 6912002910 |
| Lengte verpakking | 36 cm |
| Breedte verpakking | 26 cm |
| Weight package | 11 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0267 ㎥ |
| Materiaal | Keramiek |
| On pallet | 36 |
| Inhoud | 359.9433 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Rood/wit | 5.136 | |||
![]() Blauw/wit | 2.819 | + 3.024 (verwacht op 28-05-2026) | ||
![]() Zwart/zwart | 3.818 | |||
![]() Zwart/wit | 4.868 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















