| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


COLOUR TRENT Keramische mok 290 ml
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 165,17 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9242 |
| Afmeting | Ø8,5X10 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 12 cm |
| Breedte | 8.5 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Hoogte verpakking | 0.255 m |
| Lengte verpakking | 0.485 m |
| Breedte verpakking | 0.246 m |
| Inhoud verpakking | 0.03 m3 |
| Materiaal type | Keramiek Aardewerk |
| Netto gewicht (kg) | 0.32 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.521 cdm3 |
| Statistieknummer | 6912 0025 |
| Aantal per verzenddoos | 20 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 7.9 kg |
| Gewicht | 0.395000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 28.430 | |||
![]() Blauw | 12.022 | |||
![]() Geel | 13.384 | |||
![]() Groen | 14.135 | |||
![]() Oranje | 9.618 | |||
![]() Marineblauw | 6.656 | |||
![]() Grijs | 7.552 | |||
![]() Royal blauw | 93 | |||
![]() Rood | 9.901 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























