| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



CoolDown GRS RPET koelhanddoek
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 43,20 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262863 |
| Lengte | 16.5 cm |
| EAN-code | 6302939000 |
| Lengte verpakking | 45 cm |
| Breedte verpakking | 35 cm |
| Weight package | 10 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0599 ㎥ |
| Materiaal | RPET, Polyester |
| On pallet | 200 |
| Inhoud | 189.75 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | 6.998 | |||
![]() Wit | 6.826 | |||
![]() Zwart | 5.453 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















