| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Eco artikel




+2
DANA Gerecyclede aluminium balpen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 38,12 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6560 |
| Afmeting | Ø0,8X14 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 0 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.15 m |
| Lengte verpakking | 0.315 m |
| Breedte verpakking | 0.26 m |
| Inhoud verpakking | 0.012 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 50 |
| Materiaal type | Gerecycled Aluminium |
| Netto gewicht (kg) | 0.016 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.025 cdm3 |
| Statistieknummer | 9608 1092 |
| Aantal per verzenddoos | 500 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 8.76 kg |
| Gewicht | 0.018000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 26.739 | |||
![]() Zilver | 27.163 | |||
![]() Titanium | 15.677 | |||
![]() Royal blauw | 12.807 | + 10.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Rood | 485 | + 10.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Wit | 3.663 | + 10.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Groen | 2 | + 20.000 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Turquoise | 0 | |||
![]() Beige/rood | 17.551 | |||
![]() Goud | 14.033 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























