| Prijs per stuk | (0x) 15,67 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Diamant Sabatier Snijplank Size M
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 189,61 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 265714-823999999 |
| Kleur | Bamboe |
| EAN-code | 8711942294847 |
| Volgende levering | 29-04-2026 00:00:00 |
| Aantal onderweg | 4 |
| Lengte | 41.5 cm |
| Lengte verpakking | 42.5 cm |
| Breedte verpakking | 17.5 cm |
| Weight package | 7.45 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0201 ㎥ |
| Merk | Sabatier |
| Materiaal | Bamboe |
| On pallet | 12 |
| Inhoud | 1222.175 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Frankrijk |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Bamboe | 118 | + 4 (verwacht op 29-04-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















