| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Ebony Rubberised pennen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 62,92 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 21 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 22 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 265569 |
| Diameter | 1 cm |
| Lengte | 13.7 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 53 cm |
| Breedte verpakking | 25 cm |
| Weight package | 9.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0239 ㎥ |
| Materiaal | Rubber |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 0.5236 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | Blauwschrijvend | 23.778 | ||
![]() Zilver | Blauwschrijvend | 10.005 | ||
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 17.850 | ||
![]() Grijs | Blauwschrijvend | 16.866 | ||
![]() Donkerblauw | Blauwschrijvend | 35.509 | + 12.000 (verwacht op 01-01-2099) | |
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 41.067 | + 10.000 (verwacht op 08-07-2026) | |
![]() Rood | Blauwschrijvend | 0 | + 12.000 (verwacht op 01-01-2099) | |
![]() Lichtgroen | Blauwschrijvend | 13.294 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


























