| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Ebony Touch stylus pen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 43,56 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 03 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263569 |
| Diameter | 1 cm |
| Lengte | 14.7 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 30 cm |
| Breedte verpakking | 27 cm |
| Weight package | 7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0122 ㎥ |
| Materiaal | Aluminium |
| On pallet | 250 |
| Inhoud | 0.5236 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | Blauwschrijvend | 39.350 | ||
![]() Rood | Blauwschrijvend | 5.474 | ||
![]() Groen | Blauwschrijvend | 8.266 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 55.082 | + 15.000 (verwacht op 22-07-2026) | |
![]() Zilver | Blauwschrijvend | 37.057 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.























