| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Fargo pennen
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 30,25 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 19 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 20 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 261854 |
| Diameter | 0.9 cm |
| Lengte | 14 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 40 cm |
| Breedte verpakking | 32 cm |
| Weight package | 5.7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0256 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 500 |
| Inhoud | 0.3817 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Paars | Blauwschrijvend | 18.714 | ||
![]() Rood | Blauwschrijvend | 31.449 | ||
![]() Donkerblauw | Blauwschrijvend | 73.501 | ||
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 28.489 | ||
![]() Donkergroen | Blauwschrijvend | 34.937 | ||
![]() Groen | Blauwschrijvend | 35.570 | ||
![]() Zwart/zwart | Blauwschrijvend | 49.520 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 20.660 | + 42.000 (verwacht op 27-08-2026) | |
![]() Rood/rood | Blauwschrijvend | 27.490 | ||
![]() Geel | Blauwschrijvend | 26.479 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























