| Prijs per stuk | (0x) 14,55 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+16
FAUX A4 RPET conferentie map
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 176,06 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 04 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 07 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2361-03 |
| Afmeting | 24X2X31CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 24 cm |
| Breedte | 2 cm |
| Hoogte | 31 cm |
| Hoogte verpakking | 0.335 m |
| Lengte verpakking | 0.44 m |
| Breedte verpakking | 0.26 m |
| Inhoud verpakking | 0.038 m3 |
| Materiaal type | Rpet |
| Netto gewicht (kg) | 0.54 |
| Productstatus | Collection |
| Aantal per verzenddoos | 20 |
| Inhoud | 1.916 cdm3 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 11 kg |
| Gewicht | 0.550000 |
| PMS waarde | BLACK |
Regelgeving
| Statistieknummer | MO2361 |
| Land van herkomst | China |
| GTIN | 8719941076679 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 2.336 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















