| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


FIESTA RPET polyester polsband
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 39,93 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6706 |
| Afmeting | 34X1.5CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 34 cm |
| Breedte | 1.5 cm |
| Hoogte | 1.5 cm |
| Hoogte verpakking | 0.37 m |
| Lengte verpakking | 0.54 m |
| Breedte verpakking | 0.32 m |
| Inhoud verpakking | 0.064 m3 |
| Materiaal type | Rpet |
| Netto gewicht (kg) | 0.002 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.013 cdm3 |
| Statistieknummer | 6307 9098 |
| Aantal per verzenddoos | 5000 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 13.26 kg |
| Gewicht | 0.004000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 0 | + 9.723 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Blauw | 26.631 | + 10.000 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Rood | 0 | + 9.975 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Wit | 15.906 | + 10.000 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Groen | 2.967 | + 10.000 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Oranje | 12.659 | |||
![]() Turquoise | 8.378 | + 10.000 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Fuchsia | 12.107 | + 10.000 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Limoen | 13.968 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





















