| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





FITTED KITAB GRANADA Keukenschort
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 58,08 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 21 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 22 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO8441 |
| Afmeting | 98X69,5CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 98 cm |
| Breedte | 69.5 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.48 m |
| Lengte verpakking | 0.45 m |
| Breedte verpakking | 0.32 m |
| Inhoud verpakking | 0.069 m3 |
| Materiaal type | PET-Katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.19 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.691 cdm3 |
| Statistieknummer | 6211 4310 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 19.88 kg |
| Gewicht | 0.210000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 13.957 | + 2.000 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Blauw | 2.197 | + 5.000 (verwacht op 16-06-2026) | ||
![]() Rood | 4.582 | |||
![]() Wit | 9 | + 1.000 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Grijs | 4.748 | |||
![]() Groen | 2.401 | + 1.000 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Bordeaux | 3.041 | + 1.000 (verwacht op 29-04-2026) | ||
![]() Steengrijs | 5.609 | |||
![]() chocolade | 5.135 | |||
![]() touw | 1.985 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























