| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Eco artikel



FOLDPET Opvouwbare RPET tas
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 85,31 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 30 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 04 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9861 |
| Afmeting | 38X40 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 38 cm |
| Breedte | 40 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.28 m |
| Lengte verpakking | 0.6 m |
| Breedte verpakking | 0.41 m |
| Inhoud verpakking | 0.069 m3 |
| Materiaal type | Rpet |
| Netto gewicht (kg) | 0.03 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.23 cdm3 |
| Statistieknummer | 4202 9298 |
| Aantal per verzenddoos | 300 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10 kg |
| Gewicht | 0.033000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 7.685 | |||
![]() Blauw | 13.869 | |||
![]() Rood | 7.539 | |||
![]() Wit | 5.641 | |||
![]() Royal blauw | 13.659 | |||
![]() Oranje | 3.280 | |||
![]() Steengrijs | 10.099 | |||
![]() Limoen | 3.419 | |||
![]() Marineblauw | 7.409 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























