| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |

Fresh 'n Rebel Clam Ace 2 Over-Ear ANC Koptelefoon
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 121,46 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 02 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT49744 |
| Gevaarlijke goederen | 1 |
| Lengte | 142 mm |
| Breedte | 92 mm |
| Hoogte | 184 mm |
| HS-code | 8518300090 |
Afmeting
| Lengte geschenkdoos | 143 mm |
| Hoogte geschenkdoos | 185 mm |
| Breedte geschenkdoos | 95 mm |
Algemeen
| Gewicht | 0.354000 |
| USB Ports | Type-C |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Licht grijs | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Roze | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Donker grijs | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Dried green | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. | |||
![]() Lila | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























