| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



FrostBalm
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 59,29 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263309 |
| Diameter | 2 cm |
| Lengte | 7 cm |
| EAN-code | 3304100000 |
| Lengte verpakking | 22.5 cm |
| Breedte verpakking | 21 cm |
| Weight package | 7 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0198 ㎥ |
| Materiaal | Kunststof |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 4.1888 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 1 | + 25.000 (verwacht op 22-07-2026) | ||
![]() Geel | 3.887 | + 5.000 (verwacht op 22-07-2026) | ||
![]() Roze | 8.773 | + 8.000 (verwacht op 22-07-2026) | ||
![]() bright green | 5.186 | + 5.000 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Oranje | 3.962 | + 10.000 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Rood | 11.882 | |||
![]() Transparant | 12.848 | + 5.000 (verwacht op 12-08-2026) | ||
![]() Zwart | 3.623 | + 18.000 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Kobaltblauw | 10.837 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.





























