| Prijs per stuk | (0x) 2,22 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
Full Colour Mug 350 ml mok
Totaalprijs bij 36 stuks vanaf € 96,70 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 02 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 07 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262808-002999999 |
| Kleur | Wit |
| EAN-code | 8785260186504 |
| Aantal onderweg | 2736 |
| Volgende levering | 28-05-2026 00:00:00 |
| Diameter | 8 cm |
| Lengte verpakking | 41 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 14 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0343 ㎥ |
| Materiaal | Keramiek |
| On pallet | 36 |
| Inhoud | 477.5221 ㎥ |
Algemeen
| PMS waarde | WHITE |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 24.341 | + 2.736 (verwacht op 28-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















