| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Gerecyclede ABS balpen Swansea
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 32,67 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-916289 |
| Diameter | 1.36 cm |
| Lengte | 14 cm |
| Breedte | 1.3 cm |
| Hoogte | 1.7 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 53 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 10.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0329 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled abs, Staal |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 2.4695 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Geel | Blauwschrijvend | 69.393 | + 70.000 (verwacht op 07-08-2026) | |
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 313.081 | + 70.000 (verwacht op 07-08-2026) | |
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 77.103 | + 210.000 (verwacht op 22-06-2026) | |
![]() Lichtblauw | Blauwschrijvend | 61.515 | ||
![]() Roze | Blauwschrijvend | 63.490 | ||
![]() Rood | Blauwschrijvend | 6 | + 161.000 (verwacht op 07-08-2026) | |
![]() Groen | Blauwschrijvend | 126.275 | + 70.000 (verwacht op 07-08-2026) | |
![]() Lime | Blauwschrijvend | 62.809 | + 70.000 (verwacht op 07-08-2026) | |
![]() Blauw | Blauwschrijvend | 115.255 | + 140.000 (verwacht op 07-08-2026) | |
![]() Paars | Blauwschrijvend | 56.031 | + 35.000 (verwacht op 07-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























