| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Gerecyclede aluminium balpen Albacete
Totaalprijs bij 100 stuks vanaf € 56,87 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 29 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 30 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-916301 |
| Diameter | 1 cm |
| Lengte | 13.7 cm |
| Breedte | 1 cm |
| Hoogte | 1.3 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 35 cm |
| Breedte verpakking | 31 cm |
| Weight package | 14 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0239 ㎥ |
| Materiaal | Gerecycled aluminium, Abs, Staal |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 1.021 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Zilver | Blauwschrijvend | 8.165 | + 59.600 (verwacht op 30-05-2026) | |
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 38.835 | + 29.600 (verwacht op 06-05-2026) | |
![]() Grijs | Blauwschrijvend | 19.535 | + 59.600 (verwacht op 30-05-2026) | |
![]() Kobaltblauw | Blauwschrijvend | 46.300 | + 29.600 (verwacht op 06-05-2026) | |
![]() Rood | Blauwschrijvend | 29.104 | + 59.600 (verwacht op 30-05-2026) | |
![]() Geel | Blauwschrijvend | 14.111 | + 29.600 (verwacht op 30-05-2026) | |
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 12.489 | + 29.600 (verwacht op 30-05-2026) | |
![]() Lichtblauw | Blauwschrijvend | 39.176 | + 29.600 (verwacht op 30-05-2026) | |
![]() Wit | Blauwschrijvend | 31 | + 22.300 (verwacht op 06-05-2026) | |
![]() Lichtgroen | Blauwschrijvend | 27.101 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























