| Prijs per stuk | (0x) 2,85 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Glazen oliespraydispenser Caius
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 34,49 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-976593-970999999 |
| Afmeting | # Geen maat |
| Kleur | Transparant |
| EAN-code | 8719446062115 |
| Lengte | 4.2 cm |
| Breedte | 4.2 cm |
| Hoogte | 18 cm |
| Lengte verpakking | 54 cm |
| Breedte verpakking | 32 cm |
| Weight package | 11 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0363 ㎥ |
| Materiaal | Acryl, Glas, Papier |
| On pallet | 60 |
| Inhoud | 317.52 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | 4.560 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















