| Prijs per stuk | (0x) 24,50 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Graid EHBO-kit premium
Totaalprijs bij 25 stuks vanaf € 741,13 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 27 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A33-1Z028121 |
| Kleur | Rood |
| Lengte | 220 mm |
| Breedte | 85 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| EAN-code | 5706636598328 |
| Hoogte verpakking | 46 cm |
| Lengte verpakking | 46 cm |
| Breedte verpakking | 28 cm |
| Weight package | 7.6 kg |
| Merk | Graid |
| Materiaal | Polyester |
| Netto gewicht (kg) | 755 |
| Statistieknummer | 3006500000000000000000 |
| Aantal per verzenddoos | 10 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 8 kg |
| Country of Origin in Europe | True |
| PMS waarde | 179C |
Regelgeving
| Land van herkomst | Litouwen |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Rood | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















