| Prijs per stuk | (0x) 51,17 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+10
Granny Braadpan
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 61,92 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 12 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262146-008999999 |
| Kleur | Rood |
| EAN-code | 8711252502533 |
| Diameter | 24 cm |
| Lengte verpakking | 28.9 cm |
| Breedte verpakking | 27.2 cm |
| Weight package | 10 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0255 ㎥ |
| Materiaal | Gietijzer |
| On pallet | 2 |
| Inhoud | 5338.1942 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Rood | 29 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



















