| Prijs per stuk | (0x) 1,41 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
Guild A4 documenthouder
Totaalprijs bij 250 stuks vanaf € 426,53 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 8 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 21 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX21277000 |
| Afmeting | 29,7 x 1 x 21 cm |
| Kleur | Wit |
| Lengte | 29,7 |
| Breedte | 21 |
| Hoogte | 1 |
| EAN-code | 8713159342243 |
| Aantal per binnenverpakking | 250 |
| Materiaal | Papier, 350 g/m2 |
| Netto gewicht (kg) | 12,82 |
| Standaard max. aantal kleuren | 4 |
| HS-code | 4820103000000000000000 |
| Merk | Merkloos |
| Aantal per verpakking | 250 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Paper print |
| Standaard drukpositie | Volledige buitenomslag |
| Standaard drukgrootte (mm) | 435 x 303 mm |
| Decoratie opmerkingen | Het FSC logo kan worden toegevoegd aan je artwork. Graag dit verzoek te vermelden in het veld "Opmerkingen" tijdens het bestelproces. |
Afmeting
| Grammage | 350 g/m2 |
Algemeen
| Gewicht | 56.000000 |
| Green Points | 57 |
| CO2-voetafdruk | 0,104286556160909 |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 62 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 43 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 13 |
Regelgeving
| Land van herkomst | Verenigd Koninkrijk |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 10.000 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















