| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Handklapper
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 48,40 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 21 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 22 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT91225 |
| Lengte | 185 mm |
| Breedte | 90 mm |
| Hoogte | 19 mm |
| Materiaal | Pp |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 3926909790 |
Algemeen
| Gewicht | 0.025000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | Sticker in the hand |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Wit | 4.038 | |||
![]() Blauw | 5.408 | |||
![]() Rood | 5 | |||
![]() Oranje | 908 | + 5.000 (verwacht op 10-05-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















