| Prijs per stuk | (0x) 3,10 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Setup kosten | 75,00 |
| Totaal excl. BTW | 75,00 |
| BTW (21%) | 15,75 |
| Totaal incl. BTW | 90,75 |


Handzeep 250 ml
Totaalprijs bij 250 stuks vanaf € 937,75 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 26 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 26 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A267-2566.102-FC |
| Diameter | 50 |
| Kleur | Transparant |
| Lengte | 185 mm |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte | 0 mm |
| Materiaal | Kunststof |
| Netto gewicht (kg) | 295 |
| Statistieknummer | 34013000 |
Algemeen
| Land van herkomst in Europa | True |
| Productietijdinformatie | 10 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Transparant | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















