
HANNSU Serveerplank marmer/ bamboe
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6312 |
| Afmeting | Ø25X1CM |
| Kleur | Hout |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 25 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Hoogte verpakking | 0.26 m |
| Lengte verpakking | 0.275 m |
| Breedte verpakking | 0.27 m |
| Inhoud verpakking | 0.019 m3 |
| Materiaal type | Marmer |
| Netto gewicht (kg) | 1.058 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 2.3 cdm3 |
| Statistieknummer | 6802 9100 |
| Aantal per verzenddoos | 10 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 11.92 kg |
| Gewicht | 1.185000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















