| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
HDPE fles Demi
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 82,89 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-7584 |
| Diameter | 6.8 cm |
| Hoogte | 19.2 cm |
| EAN-code | 3924100090 |
| Lengte verpakking | 55.5 cm |
| Breedte verpakking | 39 cm |
| Weight package | 6.65 kg |
| Inhoud verpakking | 0.1212 ㎥ |
| Materiaal | Pe, Pp |
| On pallet | 128 |
| Inhoud | 697.2828 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Rood | 4.218 | + 4.608 (verwacht op 24-07-2026) | ||
![]() Blauw | 11.053 | |||
![]() Oranje | 462 | |||
![]() Geel | 3.268 | |||
![]() Groen | 3.162 | + 3.072 (verwacht op 10-06-2026) | ||
![]() Wit | 3.099 | |||
![]() Zwart | 13.297 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























