
Houten mikadospel Cas Original
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf (incl. BTW)
Het artikel is niet meer leverbaar.
Neem contact met ons op, wij helpen u graag met het zoeken naar een passend alternatief!
E-mail naar [email protected] of bel 31 076 50 182 25 .
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-2548 |
| Lengte | 19.3 cm |
| Breedte | 4.5 cm |
| Hoogte | 2.5 cm |
| EAN-code | 9504908000 |
| Lengte verpakking | 56 cm |
| Breedte verpakking | 21.5 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0409 ㎥ |
| Materiaal | Grenenhout |
| On pallet | 72 |
| Inhoud | 217.125 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




















