| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Kaarthouder smartphone
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 67,16 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 13 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 15 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90979 |
| Lengte | 84 mm |
| Breedte | 56 mm |
| Hoogte | 3 mm |
| Materiaal | Siliconen |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 3926909790 |
Algemeen
| Gewicht | 0.013000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | On inlay card |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 71.599 | + 20.000 (verwacht op 06-10-2026) | ||
![]() Blauw | 18.581 | + 10.000 (verwacht op 06-10-2026) | ||
![]() Rood | 6.625 | |||
![]() Oranje | 9.797 | |||
![]() Lichtgroen | 8.679 | |||
![]() Grijs | 0 | + 5.000 (verwacht op 06-10-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























