| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




KAIMONO RPET non-woven boodschappentas
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 75,63 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 03 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 08 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2193 |
| Afmeting | 45X16X32CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 45 cm |
| Breedte | 16 cm |
| Hoogte | 32 cm |
| Hoogte verpakking | 0.34 m |
| Lengte verpakking | 0.5 m |
| Breedte verpakking | 0.38 m |
| Inhoud verpakking | 0.065 m3 |
| Materiaal type | Rpet |
| Netto gewicht (kg) | 0.054 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.431 cdm3 |
| Statistieknummer | 4202 9298 |
| Aantal per verzenddoos | 150 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 8.5 kg |
| Gewicht | 0.055000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 13.009 | |||
![]() Blauw | 0 | + 4.750 (verwacht op 10-04-2026) | ||
![]() Rood | 5.366 | |||
![]() Wit | 19.612 | |||
![]() Royal blauw | 24.423 | |||
![]() Ivoor | 0 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























