| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |
Populair




+6
KITAB GLASGOW Katoenen keukenschort
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 157,91 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO7251 |
| Afmeting | 65X90 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 90 cm |
| Breedte | 65 cm |
| Hoogte | 0 cm |
| Hoogte verpakking | 0.33 m |
| Lengte verpakking | 0.66 m |
| Breedte verpakking | 0.25 m |
| Inhoud verpakking | 0.054 m3 |
| Aantal per binnenverpakking | 1 |
| Materiaal type | Katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.118 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.545 cdm3 |
| Statistieknummer | 6211 4210 |
| Aantal per verzenddoos | 100 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 12.46 kg |
| Gewicht | 0.128000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 30.799 | + 15.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Blauw | 8.439 | + 5.000 (verwacht op 26-05-2026) | ||
![]() Rood | 5.316 | + 5.000 (verwacht op 22-05-2026) | ||
![]() Wit | 18.216 | + 5.000 (verwacht op 26-05-2026) | ||
![]() Grijs | 602 | + 5.000 (verwacht op 15-05-2026) | ||
![]() Groen | 14.344 | + 5.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Oranje | 7.399 | |||
![]() Beige | 0 | + 4.929 (verwacht op 22-05-2026) | ||
![]() Royal blauw | 2.014 | |||
![]() Fuchsia | 11.150 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















