| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+15
Kitty Mug 350 ml mok
Totaalprijs bij 36 stuks vanaf € 93,22 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 21 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 22 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263726 |
| Diameter | 8 cm |
| EAN-code | 6912002910 |
| Lengte verpakking | 39 cm |
| Breedte verpakking | 28 cm |
| Weight package | 10.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0339 ㎥ |
| Materiaal | Keramiek |
| On pallet | 36 |
| Inhoud | 477.5221 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Paars | 2.387 | |||
![]() Oranje | 1.416 | + 1.008 (verwacht op 28-05-2026) | ||
![]() Rood/rood | 1.375 | + 1.008 (verwacht op 28-05-2026) | ||
![]() Grijs | 1.457 | + 1.368 (verwacht op 28-05-2026) | ||
![]() Geel | 1.737 | + 2.016 (verwacht op 28-05-2026) | ||
![]() Zwart/zwart | 7.735 | |||
![]() Rood | 2.002 | + 1.512 (verwacht op 28-05-2026) | ||
![]() dark navy | 2.760 | |||
![]() Zwart | 4.229 | |||
![]() Groen | 998 | + 5.004 (verwacht op 18-08-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.




























