| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



KLEUREN 2-Kleurige katoenen toilettas
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 95,59 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 12 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO9815 |
| Afmeting | 21.5X5X15CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 21.5 cm |
| Breedte | 5 cm |
| Hoogte | 15 cm |
| Hoogte verpakking | 0.31 m |
| Lengte verpakking | 0.43 m |
| Breedte verpakking | 0.35 m |
| Inhoud verpakking | 0.047 m3 |
| Materiaal type | Katoen |
| Netto gewicht (kg) | 0.046 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.233 cdm3 |
| Statistieknummer | 4202 9291 |
| Aantal per verzenddoos | 200 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 9.86 kg |
| Gewicht | 0.053000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 38.258 | + 200 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Blauw | 25.752 | + 15.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Rood | 4.672 | + 10.000 (verwacht op 14-07-2026) | ||
![]() Oranje | 0 | + 5.000 (verwacht op 09-06-2026) | ||
![]() Beige | 40.497 | |||
![]() Grijs | 5.151 | |||
![]() touw | 0 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























