| Prijs per stuk | (0x) 13,22 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+3
Leren portemonnee Yvonne
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 159,96 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-8064-001999999 |
| Afmeting | # Geen maat |
| Kleur | Zwart |
| EAN-code | 8719446037687 |
| Lengte | 12 cm |
| Breedte | 9.5 cm |
| Hoogte | 1.7 cm |
| Lengte verpakking | 60 cm |
| Breedte verpakking | 41 cm |
| Weight package | 18.8 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0873 ㎥ |
| Materiaal | Leder |
| On pallet | 10 |
| Inhoud | 193.8 ㎥ |
Algemeen
| PMS waarde | BLACK |
Regelgeving
| Land van herkomst | India |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 1.914 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















