| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



LIM Tweekleurige mok 290 ml
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 175,45 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6840 |
| Afmeting | Ø8,5X10,1 CM |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 0 cm |
| Breedte | 8.5 cm |
| Hoogte | 10.1 cm |
| Hoogte verpakking | 0.25 m |
| Lengte verpakking | 0.49 m |
| Breedte verpakking | 0.39 m |
| Inhoud verpakking | 0.048 m3 |
| Materiaal type | Keramiek Aardewerk |
| Netto gewicht (kg) | 0.331 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.604 cdm3 |
| Statistieknummer | 6912 0025 |
| Aantal per verzenddoos | 30 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 10.72 kg |
| Gewicht | 0.375000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 30.405 | |||
![]() Rood | 12.787 | |||
![]() Wit | 11.819 | |||
![]() Royal blauw | 6.316 | |||
![]() Limoen | 11.375 | |||
![]() Marineblauw | 10.991 |
Aanleverspecificaties
Aanleverspecificaties
Heb je liever dat we het ontwerp verzorgen? Upload dan je logo of ontwerpbestanden bij je offerteaanvraag of bestelling. Wij maken altijd vrijblijvend een digitaal voorbeeld ter goedkeuring voordat we met de productie starten.
Het aanleveren van bestanden
Het is ook mogelijk om na de bestelling/aanvraag je ontwerpbestanden via WeTransfer naar ons te sturen, onder vermelding van het ordernummer. Je bestanden worden handmatig door ons gecontroleerd. Indien de bestanden niet voldoen aan de juiste criteria, nemen wij contact met je op.
Algemene richtlijnen
- Bestanden aanleveren in CMYK
- Indien van toepassing ook de PMS-kleuren vermelden, zodat we deze kunnen matchen
- Resolutie: minimaal 150 dpi
- Bewaren op volledige outputformaat (1:1)
- Zet tekst om in lettercontouren/outlines of stuur de lettertypes mee
- Bleed: 5 mm rondom
- Afloop met snijtekens
Geaccepteerde formaten
- PDF (voorkeur)
- AI
- EPS
- PSD
- TIFF
- JPEG/JPG
- Overige formaten in overleg
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























