| Prijs per stuk | (0x) 3,30 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Setup kosten | 0,00 |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Lippenbalsem eco II
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 1.197,90 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 28 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | A267-7045.300-FC |
| Diameter | 22 |
| Kleur | Bruin |
| Lengte | 0 mm |
| Breedte | 0 mm |
| Hoogte | 46 mm |
| Materiaal | Karton |
| Netto gewicht (kg) | 12 |
| Statistieknummer | 33049900 |
Algemeen
| Country of Origin in Europe | True |
| Production Time Information Tex | 20 werkdagen na definitieve goedkeuring |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Bruin | Voorraad wordt gecommuniceerd bij uw aanvraag of bestelling. |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















