| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Luca Touch stylus pen
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 44,17 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 01 juni 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 03 juni verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 262478 |
| Diameter | 1 cm |
| Lengte | 14.5 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 32 cm |
| Breedte verpakking | 29 cm |
| Weight package | 9 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0167 ㎥ |
| Materiaal | Aluminium |
| On pallet | 250 |
| Inhoud | 0.5236 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | |
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | Blauwschrijvend | 43.152 | ||
![]() Blauw | Blauwschrijvend | 54.848 | + 30.000 (verwacht op 22-07-2026) | |
![]() Rood | Blauwschrijvend | 35.457 | + 10.000 (verwacht op 22-07-2026) | |
![]() Oranje | Blauwschrijvend | 16.000 | + 10.000 (verwacht op 22-07-2026) | |
![]() Zwart | Zwartschrijvend | 13.923 | + 30.000 (verwacht op 22-07-2026) | |
![]() Donkergroen | Blauwschrijvend | 30.745 | + 10.000 (verwacht op 22-07-2026) | |
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 96.447 | + 24.000 (verwacht op 01-10-2026) | |
![]() Wit | Blauwschrijvend | 28.663 | + 30.000 (verwacht op 22-07-2026) | |
![]() Navy | Blauwschrijvend | 76.643 | + 30.000 (verwacht op 22-07-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.



























