| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |





Non-woven (80 gr/m²) koeltas Arlene
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 81,07 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 april 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-3656 |
| Lengte | 20 cm |
| Breedte | 12.5 cm |
| Hoogte | 12.5 cm |
| EAN-code | 4202929890 |
| Lengte verpakking | 36 cm |
| Breedte verpakking | 36 cm |
| Weight package | 2.16 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0337 ㎥ |
| Materiaal | Non-woven |
| On pallet | 60 |
| Inhoud | 3125 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Oranje | 6.261 | + 5.040 (verwacht op 22-06-2026) | ||
![]() Rood | 10.065 | + 5.040 (verwacht op 22-06-2026) | ||
![]() Lichtgroen | 1.376 | + 3.840 (verwacht op 22-06-2026) | ||
![]() Wit | 3.526 | + 11.520 (verwacht op 23-06-2026) | ||
![]() Zwart | 8.341 | + 5.040 (verwacht op 22-06-2026) | ||
![]() Kobaltblauw | 8.040 | + 11.520 (verwacht op 22-06-2026) | ||
![]() Blauw | 8.763 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.

























