| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |



OROT Keramische mok 290ml
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 60,26 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 28 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 29 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO2598 |
| Afmeting | Ø8,6X8,8 CM |
| Kleur | Blauw |
| Lengte | 12.1 cm |
| Breedte | 9.5 cm |
| Hoogte | 10 cm |
| Hoogte verpakking | 0.234 m |
| Lengte verpakking | 0.405 m |
| Breedte verpakking | 0.39 m |
| Inhoud verpakking | 0.037 m3 |
| Materiaal type | Keramiek Aardewerk |
| Netto gewicht (kg) | 0.31 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 1.54 cdm3 |
| Statistieknummer | 6912 0025 |
| Aantal per verzenddoos | 24 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 9 kg |
| Gewicht | 0.375000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Oranje | 3.985 | |||
![]() Wit | 3.071 | |||
![]() Blauw | 2.852 | + 3.000 (verwacht op 04-08-2026) | ||
![]() Rood | 1.331 | |||
![]() Turquoise | 2.237 | |||
![]() Steengrijs | 4.589 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
























