| Prijs per stuk | (0x) 46,77 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+8
Parker IM achromatische rollerbalpen (zwarte inkt)
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 56,59 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 4 werkdag(en)
Vóór 31 maart 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 03 april verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | PX10780290 |
| Afmeting | 11,6 x Ø 1,1 cm |
| Diameter | 1,1 |
| Kleur | Zwart |
| Lengte | 11,6 |
| EAN-code | 8713159579144 |
| Hoogte verpakking | 3 |
| Lengte verpakking | 17,5 |
| Breedte verpakking | 5 |
| Aantal per binnenverpakking | 200 |
| Materiaal | Roestvrij staal |
| Materiaal type | Stainless steel |
| Netto gewicht (kg) | 4,75 |
| Pen ink color | Black |
| Standaard max. aantal kleuren | 4 |
| Afmeting geschenkdoos opgeteld | 17,5 x 3 x 5 cm |
| HS-code | 9608101000000000000000 |
| Aantal onderweg | 500 |
| Volgende levering | 15-04-2026 00:00:00 |
| Merk | Parker |
| Aantal per verpakking | 50 |
Aanbevolen bewerking
| Drukmethode | Tampondruk |
| Standaard drukpositie | dop |
| Standaard drukgrootte (mm) | 40 x 5 mm |
Afmeting
| Decorative Individual Packaging Type | Individual gift box |
Algemeen
| Gewicht | 24.000000 |
| Green Points | 8 |
| CO2-voetafdruk | 0,21575351555381 |
| Decorative Individual Packaging | Yes |
Transportverpakking
| Lengte transportverpakking (cm) | 23 |
| Breedte transportverpakking (cm) | 24 |
| Hoogte transportverpakking (cm) | 36 |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Zwart | 461 | + 500 (verwacht op 15-04-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.













