| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Parker Jotter XL balpen
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 34,44 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-9378 |
| Diameter | 1.1 cm |
| Hoogte | 13.8 cm |
| EAN-code | 9608109200 |
| Lengte verpakking | 27.5 cm |
| Breedte verpakking | 19 cm |
| Weight package | 5.36 kg |
| Inhoud verpakking | 0.017 ㎥ |
| Merk | Parker |
| Materiaal | Metaal, Rvs |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 13.1146 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Frankrijk |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | Blauwschrijvend | 325 | ||
![]() Grijs | Blauwschrijvend | 102 | ||
![]() Zwart | Blauwschrijvend | 1 | ||
![]() Groen | Blauwschrijvend | 140 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















