| Prijs per stuk | (0x) 102,39 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Gratis |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




Parker Sonnet balpen
Totaalprijs bij 1 stuks vanaf € 123,89 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 1 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | GE-9401-005999127 |
| Afmeting | # Geen maat |
| versie | Zwartschrijvend |
| Kleur | Blauw |
| EAN-code | 8719446085930 |
| Lengte | 13.4 cm |
| Breedte | 1.2 cm |
| Hoogte | 1 cm |
| Lengte verpakking | 42.5 cm |
| Breedte verpakking | 18.5 cm |
| Weight package | 5.5 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0164 ㎥ |
| Merk | Parker |
| Materiaal | Metaal, Rvs |
| On pallet | 20 |
| Inhoud | 16.08 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | Frankrijk |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | versie | Huidige voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Blauw | Zwartschrijvend | 54 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.


















