| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




+2
PENTAS Kaars met ronde houten basis
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 123,42 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 3 werkdag(en)
Vóór 11 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 13 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | MO6282 |
| Afmeting | Ø9X6.8CM |
| Kleur | Hout |
| Lengte | 9 cm |
| Breedte | 6.8 cm |
| Hoogte | 6.8 cm |
| Hoogte verpakking | 0.21 m |
| Lengte verpakking | 0.49 m |
| Breedte verpakking | 0.37 m |
| Inhoud verpakking | 0.038 m3 |
| Materiaal type | Was |
| Netto gewicht (kg) | 0.114 |
| Productstatus | Collection |
| Inhoud | 0.761 cdm3 |
| Statistieknummer | 4421 9999 |
| Aantal per verzenddoos | 50 |
Algemeen
| Bruto gewicht verpakking | 7.13 kg |
| Gewicht | 0.152000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | |||
|---|---|---|---|---|
![]() Hout | 5.540 | |||
![]() Rood | 7.072 | |||
![]() Goud | 2.033 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















