| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |


Pleisterdoosje 5 stuks
Totaalprijs bij 50 stuks vanaf € 49,01 (incl. BTW)
Meerdere opties mogelijk
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 22 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 26 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | LT90397 |
| Lengte | 100 mm |
| Breedte | 40 mm |
| Hoogte | 10 mm |
| Materiaal | Pp |
| Print mogelijk | Yes |
| HS-code | 3006500000 |
Algemeen
| Gewicht | 0.016000 |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
| Position Gpsd | On the bottom (Label 25x10) |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Ecru / Wit | 227.501 | + 50.000 (verwacht op 08-09-2026) | ||
![]() Ecru / Donkerblauw | 40.270 | + 25.000 (verwacht op 08-09-2026) | ||
![]() Ecru / Rood | 63.634 | |||
![]() Ecru / Oranje | 31.548 | + 25.000 (verwacht op 08-09-2026) |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.
















