| Prijs per stuk | (0x) 0,00 |
| Instelkosten | Gratis |
| Digitale drukproef | Gratis |
| Verzendkosten | Zie winkelwagen |
| Totaal excl. BTW | 0,00 |
| BTW (21%) | 0,00 |
| Totaal incl. BTW | 0,00 |




PopSockets® Plant telefoonhouder
Totaalprijs bij 10 stuks vanaf € 89,78 (incl. BTW)
Verstuurd na: ongeveer 2 werkdag(en)
Vóór 01 mei 13:00 uur akkoord op offerte en/of drukproef, op 06 mei verstuurd.
Kenmerken
Kenmerken
Kenmerken
| Artikelnummer | 263533 |
| Diameter | 4 cm |
| Lengte | 2.4 cm |
| EAN-code | 3926909790 |
| Lengte verpakking | 49.9 cm |
| Breedte verpakking | 38.3 cm |
| Weight package | 11.1 kg |
| Inhoud verpakking | 0.0476 ㎥ |
| Merk | Popsockets |
| On pallet | 50 |
| Inhoud | 33.5103 ㎥ |
Regelgeving
| Land van herkomst | China |
Voorraad
Voorraad
| Kleur | Huidige voorraad | Nieuwe voorraad | ||
|---|---|---|---|---|
![]() Grijs | 370 | + 5.000 (verwacht op 17-06-2026) | ||
![]() Transparant | 81 | + 19.300 (verwacht op 17-06-2026) | ||
![]() Blauw | 5.134 |
Reviews
Reviews
Er zijn nog geen reviews. Schrijf de eerste! Laat uw review achter en help anderen.






















